Poraďme si navzájom

Mnohí rodičia, učitelia, žiaci i odborníci už iste riešili viaceré z otázok, aké dnes možno riešite aj Vy. Niekedy stálo veľa času a síl nájsť správne odpovede. Preto vznikol tento priestor, kde si môžeme svoje skúsenosti a informácie navzájom odovzdávať. Ak neviete, ako postupovať, keď sa Vášmu dieťaťu či Vám nedarí tak, ako by ste chceli, môžete napísať nižšie do poradne. Zdieľajte aj svoje inšpirácie, nápady, skúsenosti, odporúčania…

Zámerom je výmena informácií medzi rodičmi, deťmi, učiteľmi a inými odborníkmi.
Na niektoré otázky však reagujú aj pracovníci Návratu (približne do týždňa od zverejnenia otázky/témy).

  • Pridávať príspevky môže ktokoľvek. Aj anonymne.
  • Vojdite do 1 zo 4 kategórií a kliknite na „Opýtaj sa“.
  • Ak chcete na tému odpovedať, použite gombík „Odpovedať“, nie „Pridať komentár“. Komentáre slúžia pýtajúcemu sa na dopresnenie otázok.
  • Ak ste uviedli aj e-mail, môžete si v každej kategórii/téme kliknutím na „Odoberaj nové témy/odpovede“ zvoliť aj odber emailových notifikácií o nových príspevkoch.
individuálne konzul...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

individuálne konzultácie

1 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
383 Zobrazenia
Príspevky: 1
 Jana
Začiatok vlákna
(@Jana)
Pripojený: pred 2 roky

Dobrý deň, pracujem v CPPPaP a chcem sa spýtať, či je možné s psychológmi z Návratu konzultovať prípady niektorých detí alebo ich môžeme posunúť do vašej starostlivosti?

Príspevky: 4
(@eva-stankova)
Pripojený: pred 2 roky

Dobrý deň, áno, radi budeme s Vami konzultovať to, čo potrebujete. Ozvite sa nám prosím s konkrétnou požiadavkou - kontaktujte pre Vás najbližšie centrum Návrat, tu sú kontakty: navrat.sk/kontakt

Ďakujem, pekný deň.

Odpovedať

Pridaj odpoveď

Meno autora

Email autora

Názov *

Maximálna veľkosť nahrávaného súboru je 2MB

 
Ukážka 0 verzií Uložené