Poraďme si navzájom

Mnohí rodičia, učitelia, žiaci i odborníci už iste riešili viaceré z otázok, aké dnes možno riešite aj Vy. Niekedy stálo veľa času a síl nájsť správne odpovede. Preto vznikol tento priestor, kde si môžeme svoje skúsenosti a informácie navzájom odovzdávať. Ak neviete, ako postupovať, keď sa Vášmu dieťaťu či Vám nedarí tak, ako by ste chceli, môžete napísať nižšie do poradne. Zdieľajte aj svoje inšpirácie, nápady, skúsenosti, odporúčania…

Zámerom je výmena informácií medzi rodičmi, deťmi, učiteľmi a inými odborníkmi.
Na niektoré otázky však reagujú aj pracovníci Návratu (približne do týždňa od zverejnenia otázky/témy).

  • Pridávať príspevky môže ktokoľvek. Aj anonymne.
  • Vojdite do 1 zo 4 kategórií a kliknite na „Opýtaj sa“.
  • Ak chcete na tému odpovedať, použite gombík „Odpovedať“, nie „Pridať komentár“. Komentáre slúžia pýtajúcemu sa na dopresnenie otázok.
  • Ak ste uviedli aj e-mail, môžete si v každej kategórii/téme kliknutím na „Odoberaj nové témy/odpovede“ zvoliť aj odber emailových notifikácií o nových príspevkoch.
Bude ešte seminár A...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Bude ešte seminár Atlas bezpečia?

1 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
340 Zobrazenia
Príspevky: 3
Začiatok vlákna
(@anonym)
Pripojený: pred 2 roky

Prosím Vás, plánujete realizáciu seminára Atlas bezpečia v okolí Žiliny? Minulý rok bol seminár, ale nemohli sme naň ísť.

Značky témy
Príspevky: 4
(@eva-stankova)
Pripojený: pred 2 roky

Dobrý deň, ďakujeme za záujem o seminár. Tohtoročné semináre sme zrušili kvôli pandemickej situácii a nakoniec sme nerealizovali ani online verzie seminárov. Veríme, že budúci rok bude situácia lepšia a v druhej polovici 2021 takýto seminár v Žiline bude – informácie zverejníme na www.navrat.sk.

Odpovedať

Pridaj odpoveď

Meno autora

Email autora

Názov *

Maximálna veľkosť nahrávaného súboru je 2MB

 
Ukážka 0 verzií Uložené