Poraďme si navzájom

Mnohí rodičia, učitelia, žiaci i odborníci už iste riešili viaceré z otázok, aké dnes možno riešite aj Vy. Niekedy stálo veľa času a síl nájsť správne odpovede. Preto vznikol tento priestor, kde si môžeme svoje skúsenosti a informácie navzájom odovzdávať. Ak neviete, ako postupovať, keď sa Vášmu dieťaťu či Vám nedarí tak, ako by ste chceli, môžete napísať nižšie do poradne. Zdieľajte aj svoje inšpirácie, nápady, skúsenosti, odporúčania…

Zámerom je výmena informácií medzi rodičmi, deťmi, učiteľmi a inými odborníkmi.
Na niektoré otázky však reagujú aj pracovníci Návratu (približne do týždňa od zverejnenia otázky/témy).

  • Pridávať príspevky môže ktokoľvek. Aj anonymne.
  • Vojdite do 1 zo 4 kategórií a kliknite na „Opýtaj sa“.
  • Ak chcete na tému odpovedať, použite gombík „Odpovedať“, nie „Pridať komentár“. Komentáre slúžia pýtajúcemu sa na dopresnenie otázok.
  • Ak ste uviedli aj e-mail, môžete si v každej kategórii/téme kliknutím na „Odoberaj nové témy/odpovede“ zvoliť aj odber emailových notifikácií o nových príspevkoch.
Kde hľadať pomoc?
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Kde hľadať pomoc?

1 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
464 Zobrazenia
Príspevky: 1
Začiatok vlákna
(@ucitelka)
Pripojený: pred 2 roky

Chlapcovi v mojej triede (11. r.) zomrela v priebehu roka obaja rodičia.  Kde by som našla pomoc alebo informácie, ako pristupovať k takýmto deťom? Teta, u ktorej chlapec býva, s ním chodí ku klinickému psychológovi, ale zaujíma ma, ako mu pomôcť v škole.

učiteľka 2. stupeň ZŠ

Značky témy
Príspevky: 1
(@petra)
Pripojený: pred 2 roky

Mala som dieťa s podobným osudom, veľmi mi poradili v Plamienku (www.plamienok.sk), dá sa tam aj objednať literatúra alebo im zavolať a poradiť sa.

Petra

Odpovedať

Pridaj odpoveď

Meno autora

Email autora

Názov *

Maximálna veľkosť nahrávaného súboru je 2MB

 
Ukážka 0 verzií Uložené